Overweegt u begeleiding van een geestelijk verzorger?

Hier vindt u geestelijk verzorgers en hun contactgegevens in en rond uw woonplaats. U kunt zoeken op gemeente of specifieke expertise. U kunt direct contact leggen met de geestelijk verzorger van uw keuze.

Kaart met verzorgingsgebieden

Annechien Oldersma ActiVite
Simon Smitweg 8
2350 AC Leiderdorp
06-23576469
a.oldersma@activite.nl
https://www.activite.nl/
Expertise
  • Dementie
  • Mantelzorgbegeleiding
  • Oncologie
  • Palliatieve zorg
  • Rituelen
  • Rouw en verlies
  • Verslaving

Elke Herlaar Alrijne Zorggroep
Simon Smitweg 1
2353 GA Leiderdorp
071-5828462/071-5828465
nlherlaar@alrijne.nl
https://www.alrijne.nl/
Expertise
  • GGZ
  • Palliatieve zorg
  • Rouw en verlies
  • Verstandelijk gehandicapten

Tamara Michalczyk Alrijne Zorggroep
Simon Smitweg 1
2353 GA Leiderdorp
071-5828465
tkmichalczyk@alrijne.nl
https://www.alrijne.nl/
Expertise
  • Dementie
  • Kanker
  • Mantelzorgbegeleiding
  • Palliatieve zorg
  • Rituelen
  • Rouw en verlies
  • Voltooid leven

Netty van Haarlem Alrijne Zorggroep
Simon Smitweg 1
2353 GA Leiderdorp
071-5828462/ 071-5828465
amvanhaarlem@alrijne.nl
https://www.alrijne.nl/
Expertise
  • Dementie
  • GGZ
  • Palliatieve zorg

Iwan de Graaf DSV | Verzorgd Leven
Prins Hendrikkade 157
2225 JT Katwijk ZH
06-82953877
i.degraaf@dsv-verzorgdleven.nl
https://www.dsv-verzorgdleven.nl/
Expertise
  • Dementie
  • Euthanasie begeleiding
  • GGZ
  • Identiteit
  • Palliatieve zorg
  • Rituelen
  • Rouw en verlies
  • Voltooid leven

Herma Kamphuis GGZ Rivierduinen
Toermalijnstraat 1
2403 XN Alphen aan den Rijn
06 838 949 95 / 06 107 742 30
h.kamphuis@rivierduinen.nl
https://www.rivierduinen.nl/
Expertise
  • GGZ
  • Identiteit
  • Rituelen
  • Rouw en verlies

Jan Biemans GGZ Rivierduinen
Simon Smitweg 1
2353 GA Leiderdorp
06-52582198/06-13203396
jan.biemans@rivierduinen.nl
https://www.rivierduinen.nl/
Expertise
  • Euthenasie begeleiding
  • GGZ
  • Identiteit
  • Mantelzorgbegeleiding
  • Oncologie
  • Rituelen
  • Rouw en verlies
  • Voltooid leven

Hans Evers LUMC
Albinusdreef 2
2333 ZA Leiden
071-5262740
j.h.s.evers@lumc.nl
https://www.lumc.nl/
Expertise
  • Complexe medische context

Ria Pasterkamp LUMC
Albinusdreef 2
2333 ZA Leiden
071-5262740
h.c.pasterkamp@lumc.nl
https://www.lumc.nl/
Expertise
  • Levensbeschouwelijke counseling

Arend van Baarsen LUMC
Albinusdreef 2
2333 ZA Leiden
071-5262740
a.c.van_baarsen@lumc.nl
https://www.lumc.nl/
Expertise
  • Begeleiding van jongeren met kanker
  • Begeleiding van mensen met een visuele beperking
  • Contemplatief luisteren
  • Mindfulness
  • Morele counseling

Rashwan Bafati LUMC
Albinusdreef 2
2333 ZA Leiden
071-5262740/06-41489559
r.f.bafati@lumc.nl
https://www.lumc.nl/
Expertise
  • Identiteit
  • Morele beslissingen
  • Oncologie
  • Palliatieve zorg

Anna van Gessel LUMC
Albinusdreef 2
2333 ZA Leiden
071-5262740
f.a.van_gessel@lumc.nl
https://www.lumc.nl/
Expertise
  • Eetstoornissen
  • Ouderbegeleiding
  • Palliatieve zorg
  • Psychiatrie
  • Verslavingszorg